Polaarmõis kutsub teid kevadest osa saama nii meie majas kui pargis. 

Sel puhul pakume fotojahti majas ja pargis erihinnaga 4 eurot lapse kohta (sisaldab meie traditsioonilist fotojahti pargis, pluss pääsu majja, kus samution võimalik fotode pealt detaile jahtida, tuši ja sulega kirjutada ning mängutoas lustida).

* Sobib algkoolile ning põhikooli noorematele klassidele, võimalik osta ka üksikkülastajatel ja peredel. 

Loomulikult pakume fotojahti ka ainult pargis. See on mäng, kus lapsed jagatakse meeskondadeks ning saadetakse tuvastama kohti, kust pildid on tehtud. Kohapeal peab tegema selfie, kus peal kogu kamp. Fotojahi hind on 2 eurot lapse kohta

*Sobib algkoolile ning põhikooli noorematele klassidele, võimalik osta ka üksikkülastajatel ja peredel. 

Kõige põnevam viis saada teada kõiki meie muuseumit puudutavaid fakte on otsida infot, mis on majja peidetud QR-koodides. Hind 3 eurot inimese kohta.

*Sobib vanemale põhikoolile või gümnaasiumile. Peredele ja üksikkülastajatele ettetellimisel. Kehtib tavaline muuseumi sissepääsuhind. 

Jääkarurada on mänguline ekskursioon kõige väiksematele lastele. Jääkaru räägib lastele, mis on põhja- ja mis lõunapoolus, kes on kelgukoerad ja miks neid kasutati, aga muidugi ka seda, miks siis jääkarud ikkagi pingviine ei söö. Muidugi käib kogu asja juurde veel kuhjaga mänge ja lustimist mängutoas. Pääse 5 eurot lapse kohta.

*Sobib eel- ja algkoolilastele. Võimalik osta ka laste sünnipäevapaketina.