Mari Kalkun on Võrumaa juurtega laulja, laulukirjutaja ja muusik, kelle tundlikud meloodiad ja meditatiivseist kordustest laetud ruumilised helimaastikud on inspireeritud eesti luulest ja loodusest, regilaulust ja maailmamuusikast. Ta käsitseb mitut pilli – kandleid, akordioni, kitarri ja klaverit –, ent eeskätt tunneb Mari ära tema vägeva hääle järgi. Mari Kalkuni muusika tunnussõnaks on vahetu; tema kontsertidel on oluline koht improvisatsioonil ja spontaansusel.
Mari on kontsertidega reisinud mitmel pool maailmas: Soomes, Venemaal, Prantsusmaal, Tšehhis, Suurbritannias, Saksamaal, Armeenias, Jaapanis jm.

2015. aasta kevadsuvel ilmus koostöös maineka Soome plaadifirmaga Rockadillo Records Mari Kalkuni ja tema rahvusvahelise ansambli Runoruni album “Tii ilo”, mis nomineeriti nii Eesti kui Soome muusikaauhindade aasta folkalbumi tiitlile. Mari kolm albumit “Tii ilo” (2015), ”Vihmakõnõ” (2010) ja ”Üü tulõk” (2007) on lisaks Eestile ilmunud ka Jaapanis plaadifirmalt Nature Bliss. Värskeim plaat “Upa-upa ubinakõnõ” ilmus koostöös akordionisti Tuulikki Bartosiki ning multiinstrumentalist Pastacaga.

Pileti hind: 8€, kontserdipäeval 10€.

Osta pilet.