Ekspositsioon

AVATUD AASTARINGSELT

Külalislahkes mõisas ootab huvilisi põnev ekspositsioon, mis jutustab kunagisest mõisa omanikust ja põlevkivi esmakasutajast Robert von Tollist ja tema kuulsast vennapojast – polaaruurijast Eduard von Tollist (1858–1902), kes jäi kadunuks otsides salapärast Sannikovi maad. Just tema mälestuseks on nimetatud Kukruse mõis Polaarmõisaks.

Ootame Teid

Talveaeg 01.09 – 31.05
Reede – pühapäev: 11.00 – 16.00
Esmaspäev – neljapäev avatud tellimisel

Suveaeg 01.06 – 31.08
Kolmapäev – pühapäev: 10.00 – 17.00
Esmaspäev, teisipäev suletud.

Pääse täiskasvanule 7.-, eakale ja lapsele 5.-, grupile 5.-.

Kohtu kelgukoertega

Kas sa tead, millist rolli mängisid polaaravastuste juures koerad? Me ainult ei räägi sellest, vaid anname teile võimaluse kohtuda päris kelgukoertega.

Detailid

Rända ajas minevikku

See on meie kõige klassikalisem ekskursioon, kuhu on kaasatud kõik meie mõnusamad tegevused – riiete proovimine, tuši ja sulgega kirjutamine, pitsatipanek.

Detailid

Uuri maailma mõisapargis

Fotojaht mõisapargis ei käi kiiruse peale. Oluline on tähelepanu, meeskonnatöö ja loomingulisus.

Detailid

Kes sa oled, jääkaru?

See mänguline ja lihtne programm, mis räägib polaaraladest ja seal elavatest loomadest, on mõeldud kõige väiksematele külalistele.

Detailid

Kukruse mõisa eriprogrammid

Vastlad, munaralli, mardi- ja kadripäv ning jõulud – ägedaid tegevusi lastegruppidele koos mõnusate mängudega, on meil terve aasta. Hoia silma peal!

Detailid
muffin

Laste sünnipäevapidu

Mis võiks olla veel lahedam, kui pidada sünnipäeva kohas, kus tüdrukud saavad olla mõisapreilid ja poisid polaaruurijad. Või siis hoopis vastupidi.

Detailid